ABONELİK PLANLARI
Siteniz üzerinden eğitim videolarınızı paketler halinde belirlediğiniz süre kadar satabilirsiniz.

Matematik
299,00 TL
Fen Bilgisi
599,00 TL
Tarih
699,00 TL
Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi
799,00 TL
Türkçe
899,00 TL
İngilizce
999,00 TL
İngilizce + Matematik
1.099,00 TL
TümDersler
4.000,00 TL

* Tüm videolu eğitimlerin altında SORU-CEVAP alanı bulunmaktadır. Paket satın alan öğrenciler videoda anlaşılmayan bir kısım olduğunda hocaya mesaj göndererek soru sorabilir. Hoca kendi yönetim panelinden soruları görerek öğrencilerine yanıt yazabilir. Bu yanıtlar istek doğrultusunda öğrenciye özel veya tüm öğrencilere açık şekilde sistemde yanıtlanabilir.

* 180 GÜN PAKET DONDURMA hakkı yönetici isteğine göre sistemde kayıtlı öğrenci tarafından kullanılabilmektedir. Paket dondurma hakkının kaç gün veya bir öğrenci tarafından kaç kez kullanılacağını yönetici belirler. Paketini donduran öğrenci kalan gün sayısı kadar hakkını sistemde tutmaya devam eder ve paketini istediği zaman yeniden aktif edebilir.

* Mezun olmuş veya satın aldığı eğitime artık ihtiyacı olmayan kayıtlı öğrenciler yalnızca 1 kez olmak üzere satın almış oldukları eğitimi tanıdıkları bir diğer üyeye PAKET TRANSFERİ yapabilirler. Paket transferi yalnızca satın alınan paketin kalan gün sayısını diğer kullanıcıya ücretsiz transferine olanak sağlar. Bu transfer karşılığında bir para transferi yapılmaz.

Ada TÜRKMEN   

TümDersler paketinde ki konular LGS için yeterli mi?

Yanıtlar
Sistem  

Sitemizde ki derslerin tamamı LGS için hazırlanmıştır.